Přejete si, aby to u vás doma vypadalo krásně a designově čistě? Podívejte se na čtyři zásady, které by měly být dodrženy v každé koupelně. 

Jedno téma

Každá z místností v našem bytě by vždy měla mít jednotné zadání. Milujete modrou barvu? Výborně, pořiďte si vše v marine stylu. Milujete zelenou louku? Koupelnová předložka, ručníky, luxusní osušky a župany mohou vyjadřovat vaše nadšení právě z této tématiky. Vždy si pro místnost zadejte jasné zadání, kterého se budete držet. 

Textil rozehraje hru

Myslíte si, že je pro dokonalou koupelnu nutno měnit kachličky nebo nábytek? Ani náhodou. Pouhou změnou bytového textilu totiž dokážete velké divy. Sjednoťte styl a barvu ručníků, dopřejte si kvalitní župany ve stejném designu, dbejte na jednotu a řád, který s sebou ponese také koupelnová předložka. Když sjednotíte tyto prvky, budete hrát vysokou designovou hru. Vyhrajete v každém případě. 

Vše nepotřebné ven

Také se vám stává, že od svých přátel nebo rodinných příslušníků dostáváte kosmetické produkty, které následně nepoužíváte? Přejete si mít stylovou koupelnu, nikoliv skladiště. Všechny produkty, které nepoužíváte, musí nekompromisně ven. Stačit by vám měl jeden kus uzavíratelného nábytku, kam ukryjete předměty své denní potřeby. Stylová koupelna určitě nemůže být plná lahviček od kosmetiky, kterou navíc vůbec nepoužíváte. 

Denní údržba

Přejete si, aby byla vaše koupelna perfektní i v případě, že se v ní pohybuje početná rodina? Určete si denní služby. Stačí, když hadříkem přečistíte sanitární techniku, kachličky a podlahu. Rychlým vyleštěním bude i vaše zrcadlo každý den krásné. Stylová koupelna si přeci zaslouží vynikat čistotou a krásou. Denní údržba vám zajistí perfektní výsledek. 

Stále se vám zdá, že v koupelně ještě něco chybí? Co byste řekli na kus zeleně? Nenáročnou rostlinou můžete dosáhnout skvělé podoby vaší koupelny.

Sdílet článek