Koupelnové studio AQUABABYLON je součástí předního velkoobchodu sanitární a topenářské techniky – M + D market. Nabízí široký sortiment zboží do koupelny ( sanitární keramiku, koupelnový nábytek, vany, sprchové kouty, baterie,obklady,dlažby, koupelnové radiátory a doplňky).

Samozřejmostí je tvorba 3D fotorealistického návrhu. Dokonalá 3D simulace umožní klientovi nahlédnout na detailní vzhled budoucí koupelny, a vyvarovat se tak případných chyb ještě před realizací celého díla. Klient tak získá přehled o prostoru, funkčním rozmístění zařizovacích předmětů, a v neposlední řadě pohled na celkově sladěný design koupelny.

Nabízená sanitární keramika a koupelnový nábytek značky Roca/Laufen svým moderním designem splňuje všechny normy dokonalého vzhledu, se kterým Vaše koupelna dozajista prokoukne a zkrásní.

Všichni zaměstnanci se pravidelně seznamují s novinkami v oboru, účastní se školení u tuzemských i zahraničních dodavatelů, sledují designové trendy. Pracovníci montážních firem, se kterými spolupracují jsou řádně proškoleni a jejich přístup k zákazníkovi je vždy profesionální.

Kontakt:
Aquababylon
Frýdecká 763
739 32 Ostrava-Hrabová

tel.: 596 733 928
mobil: 602 510 122

 

Sdílet článek