Zkazky o tom, že vyšší cena automaticky zaručuje maximální kvalitu, a naopak lacinější zboží je „na jedno použití“, již dávno neplatí ani obecně, ani v případě bytového vybavení. A právě na této skutečnosti svůj byznys založili majitelé projektu Levná-koupelna.cz. O co jde?

Jedná se o internetový obchod nabízející veškeré koupelnové vybavení s pointou absolutně nejlepší kombinace cena vs. kvalita. Prohlížíte-li proto masážní a sprchové boxy, vany, umyvadla, záchody či koupelnový nábytek, zpozorněte. Nemusíte zaplatit víc, než je nezbytně nutné.

Kvalitní, moderní a levná. I taková může koupelna být

Spoustu lidí se rekonstrukci stávající koupelny vyhýbá proto, že trpí utkvělými představami několikaměsíčních prací a stotisícových výdajů. Je však potřeba si uvědomit, co jsou mýty, a co pouze naše výmluvy. I levná koupelna totiž může v dnešní době disponovat moderním designem a kvalitním zpracováním.

Mezi hlavní výhody e-shopu patří široká nabídka, již zmíněné nízké ceny kvalitního zboží, rychlá a ochotná zákaznická podpora. Nezáleží tedy na tom, zda poptáváte kompletní řešení nebo pouze vanu, sprchový či masážní box, umyvadlo, záchod nebo designové doplňky – vybere si každý.

Velkým lákadlem jsou pak navíc pravidelně konané akce pro stávající i nové klienty. Jedna z nich zcela aktuálně padla na sprchové boxy, které lze pořídit za absolutní minimum v několika rozličných provedeních.

Sprchové boxy se vejdou všude

Velkou výhodou tzv. „sprcháčů“ je, oproti vanám, minimální prostorová náročnost. Pro sprchový box, chcete-li kout, vám postačí i jen 1 m2, pročež se skvěle vejde i do sebemenší bytové koupelny. Sprchové boxy navíc efektivně šetří vodu a díky zástěnám zamezují rozšíření vlhkosti. Některé z nich disponují masážními prvky. Záleží pouze na tom, jak nároční na svůj nový sprchový kout budete.

Sdílet článek