Nemůžete si do vaší koupelny dovolit klasickou volně stojící vanu, protože ji nemůžete umístit do prostoru místnosti? Máme pro vás skvělé, moderní a elegantní řešení v podobě vany TIME, kterou vyrábí česká značka Santech. Tato vana vám splní váš sen o volně stojící vaně a ještě navíc ušetří i kus místa.

Varianty

Firma Santech vyrábí vany TIME celkem ve dvou provedeních.

 

  • Vana TIME ve tvaru D 180×80 cm

Tato vana je ve tvaru písmene D. Její umístění spočívá v přisunutí zadní strany směrem ke zdi. Získáte tak oproti volně stojícímu modelu místo navíc a vana pořád působí luxusním dojmem.

 

  • Vana TIME do rohu místnosti

Opět vana dodávaná v rozměrech 180 x 80 cm. Vyrábí se v levém nebo pravém provedení. Variantu volíte podle toho, kde se nachází roh místnosti, do kterého plánujete vanu umístit. Takže pokud máte roh místnosti v levé části místnosti, zvolíte si levou variantu vany. Vana se neobkládá obklady ani mozaikou. Je navržena tak, aby svým dokonale čistým designem udělala z obyčejné koupelny naprosto nevšední a nadčasovou.

RAL odstín

Pokud nejste zastáncem klasické bílé barvy, je tu možnost výroby v RAL odstínech. Pokud máte v oblibě například moderní šedou, můžete si za příplatek nechat vyrobit i tuto variantu.  Do barvy vám výrobce vyrobí pouze čelní zaoblenou plochu, takže konečným výsledkem bude nádherný kontrast bílé a vámi zvolené barvy.

Co je součástí nákupu

Součástí dodávané vany je samonosný rám, který je potřeba k instalaci. Dále je součástí HT flexi odpad a odtokový komplet.

Výhody vany TIME

Vana TIME má spousty výhod. Nemusí se obkládat, má designovou čelní stranu, při instalaci je potřeba minimum silikonu a při nákupu je součástí vany potřebné vybavení jako je samonosný rám, odtokový komplet a flexi odpad.

Výběr vhodné vodovodní baterie

Pokud už jste pevni rozhodnuti pro tuto vanu, určitě zvažte výběr vodovodní baterie. K vanám TIME se hodí baterie zapuštěné, nebo podomítkové. Volně stojící vany vás budou jednoduše bavit. Stačí si jen vybrat.

Sdílet článek