Imagine Bathroom je koupelnové studio se sídlem v Plzni. Pro své zákazníky vytvořili nový katalog IMAGINE Bathroom, s cílem sjednotit výrobky z oblasti koupelnového vybavení pod novou obchodní značku IMAGINE Bathroom a tím přinést ucelenou nabídku vodovodních baterií, van, sprchových koutů, sanitární keramiky, obkladů a dlažeb… prostě všeho co do koupelny patří. Součástí koupelny jsou i dveře a nejen dlažba je podlahovou krytinou, a proto v závěru katalogu přidali i něco z této oblasti.
Strategie výběru těchto produktů je založena na mnohaleté profesní zkušenosti vysoce kvalifikovaných a proškolených odborníků, kteří více než rok vybírali jak v tuzemsku, tak zahraničí (např. Itálie, Slovensko, Portugalsko…). Při výběru mezi produkty renomovaných výrobců posuzovali především tři hlavní kritéria – vysoká kvalita, nápaditý design a příznivá cena. Z těch nejvýznamnějších výrobců zastoupených pod obchodní značkou IMAGINE Bathroom lze zmínit firmy Sanindusa,
Reitano, Tres, Paini, Aquatek, Bemeta, Love Tiles, Aleluja Ceramicas, Musis…
Výsledkem snahy je katalog, který pro vás bude dobrým průvodcem a inspirací při zařizování vaší koupelny či interiéru a stanete se spokojenými zákazníky.

Katalog ZDARMA do vaší schránky můžete objednat na webových stránkách Imagine Bathroom.

Kontakt:

Imagine Bathroom
Slovanská 172
Plzeň

tel.: 377 454 647

Na setkání s vámi se těší kolektiv pracovníků IMAGINE Bathroom

Sdílet článek