Zařizujete novou koupelnu a hledáte ideální řešení pro malý prostor, nebo naopak chcete nechat vyniknout rozměrnému prostoru, který pro ni máte vyčleněný? Rekonstruujete koupelnu a hledáte nový a lepší sprchový kout? Chcete znát jeho výhody?

Sprcha versus vana

Dříve byla vana nepostradatelnou součástí každé koupelny, i těch malometrážních v panelových domech. Naštěstí od tohoto řešení upouští stále více lidí a místo zbytečné vany dávají přednost kvalitnímu sprchovému koutu s dostatečným prostorem a funkcemi pro maximální pohodlí. Vana i sprchový kout disponují výhodami, které si mohou navzájem závidět. Vana v koupelně je místem odpočinku, kde si člověk může užít očistnou lázeň nebo pohodlně vykoupat i malé děti nebo čtyřnohé miláčky. Na druhou stranu je nepraktická v malé koupelně, kde zbytečně zabírá prostor a její nákup nevyhledávají ani starší obyvatelé, ať už ze strachu z uklouznutí nebo nepohodlného vylézání.

Sprchový kout představuje ekonomičtější, jednoznačně pohodlnější a prostorově úspornější řešení. Ani v malé koupelně se nemusíte obávat, že by byl problém s otevíráním, protože dveře do sprchového koutu můžete vybírat shrnovací, zalamovací, posuvné nebo klasicky otevírací.

Před samotným nákupem

Než zaplatíte vybraný model sprchy či vany, dobře zvažte všechny výhody, nevýhody, způsob používání a budoucího uplatnění. Zajímavé tipy a rady najdete na wellmall.cz, kde lze využít rovněž návrhů koupelen s šikovným řešením i pro tu vaši. Wellmall vám ukáže stylové modely baterií, nejnovější typy sprchových hlavic, masážních sprch i mnohdy opomíjené doplňky do koupelny. Právě ty utváří celkový vzhled bydlení a perfektně oživí i starší koupelnu.

Vaše koupelna si zaslouží nejlepší vybavení, kvalitní sanitu a příslušenství a vy se nemusíte obávat, že by vás rekonstrukce nebo nová koupelna finančně zruinovala. S chytrou nabídkou neprohloupí ani nároční klienti.

Sdílet článek