Potřebujete vytopit provizorní stan na společenskou či prezentační akci, stavbu nebo jakékoliv jiné prostory, do kterých je zejména během zimních měsíců nutno dodat notnou dávku tepla, aby se v nich dalo pobývat i pracovat bez rizika nachlazení? Pro tyto příležitosti se na trhu vyskytují průmyslová topidla, jejichž využití je po otravně sychravém podzimu a s přicházející zimou aktuálnější, než kdy jindy.

Stacionární nebo mobilní topidla?

Zatímco do průmyslových výrobních hal se vzhledem k dlouhodobému výhledu instalují tzv. stacionární topidla, do provizorních prostor typu výše zmíněných prezenčních stanů a staveb, kde se zpravidla jedná o vytápění spíše na přechodnou dobu, se více hodí mobilní topidla. S těmi se podstatně jednodušeji manipuluje a jejich využití je tak značně variabilnější a pružnější, než v případě stacionárních strojů.

Mezi přední tuzemské odborníky na výrobu a prodej průmyslových topidel patří renomovaná a dle dostupných referencí velice pozitivně hodnocená značka Remko.cz. V její nabídce naleznete průmyslová topidla na elektrický, plynový i naftový pohon. Finální volba je závislá pouze na vašem rozhodnutí, preferencích a samozřejmě konkrétním využití. Pokud si nejste jistí, zkrátka se zeptejte. Je to zdarma a můžete se spolehnout na to, že odpověď bude dostatečně fundovaná.

Spolehlivá firma roku 2016

Přednosti a spolehlivost brandu Remko dosvědčuje rovněž prestižní ocenění Spolehlivá firma roku 2016 a titul Ověřená firma, kterou každoročně udílí portály Živé firmy, respektive iFirmy.cz. Ať už se tedy v případě této společnosti zajímáte o její půjčovnu a případný pronájem vybraného zařízení, požadujete odbornou montáž nebo technickou dokumentaci, vždy si můžete být jistí, že s vámi bude jednáno fér a na rovinu. A to se v dnešní době – jak jistě sami uznáte – moc nevidí. Proto čest výjimkám!

Sdílet článek